Staň se
plnohodnotným
členem

Objev svůj směr
a živ se svou vášní na fulltime!

Jaké členství zvolíš TY?

Měsíční členství
550 Kč
Měsíčně
Roční členství
5 400 Kč
Jednorázově

nebo

Členstvím podporuješ čisté záměry

a pro sebe získáváš obrovskou hodnotu.

Tím, že jsi plnohodnotným členem, který nám posílá finanční podporu získáváš pro sebe mnohokrát větší hodnotu, která má za cíl Ti dát co největší základ
pro to, abys prožil život podle svých představ.

Od vzdělání, zábavy, seberozvoje, různých příležitostí a přátel až po vědění toho, že pomáháš
a jsi součástí něčeho,
co šíří
dobro a radost.

Přidej se do party a šiř myšlenky Go Freedom s námi!

DĚKUJEME, rodina GO Freedom

Co získává plnohodnotný člen?

 • 1
  Go Freedom EDU - Virtuální škola 3. tisíciletí
  Máš přístup k velmi praktickým, rozvojovým tématům, od těch nejlepších z nejlepších! Jedná se o stále rozšiřující se obsah v klíčových oblastech života jako je sebepoznání, komunikace, vztahy, finanční inteligence, ...
 • 2
  Go Freedom TV - On-line televize
  Náš reportážní tým pro Tebe připravuje obsah, který stojí za to! Od rozhovorů s TOP osobnostmi přes různé zajímavosti, pozitivní zprávy až po odlehčený, zábavný obsah. Vždy si najdeš něco podle chuti.
 • 3
  Go Freedom LISTEN - Audioknihy a podcasty s úspěšnými
  Najdeš zde desítky audioknih a podcastů s úspěšnými osobnostmi a brzy také audioprogramy, které pro Tebe připravujeme.
 • 4
  Go Freedom EVENTS - Vstup na naše akce ZDARMA
  Každý měsíc děláme rozvojovou talkshow s úspěšnými a inspirativními hosty. Můžeš si naživo poslechnout příběhy úspěšných podnikatelů, herců, umělců, filantropů a osobnostně vyzrálých lidí. Také máš prostor se jich zeptat na cokoliv, co Tě zajímá. Dále máš možnost přijít každý měsíc do našeho kruhu a sdílet své radosti, starosti, cokoliv o čem se chceš s ostatními podělit. Vytváříme pro Tebe prostor, kde se můžeš bez obav otevřít a být sám sebou s vědomím, že Tě ostatní přijmou a pochopí.
 • 5
  Go Freedom FREE TIME - Sport, párty, výlety, rozvoj, odpočinek
  Aspoň jednou týdně děláme libovolnou společnou aktivitu, na kterou máš vstup zdarma a jsi srdečně vítán! Od sportovních událostí, kdy pronajmeme hřiště a společně si užijeme kupu zábavy přes vědomé párty a večerní promítání filmů až po přednášky nebo workshopy na různá témata. Vše v příjemné přátelské atmosféře.
 • 6
  Go Freedom CONNECT - Propojení s ostatními členy
  Máme pro Tebe uzamčenou FB skupinu, kde najdeš jen členy GF a můžes s nimi být v kontaktu. Zeptat se na něco, nechat si poradit, navrhnout nějakou společnou aktivitu, najít partnera do podnikání, nebo se jen propojit s podobně smýšlejícími lidmi. K tomu přímo na platformě máš prostor, kde najdeš profily jednotlivých členů a můžeš zjistit, kdo se čím zabývá.
 • 7
  Go Freedom LIBRARY - Možnost zapůjčení knih z našeho GF Centra
  V našem Go Freedom Centru máme stovky knih zaměřených snad na všechny oblasti osobnostního, duchovního i fyzického rozvoje a Ty máš možnost si kteroukoliv z nich půjčit.
 • 8
  Go Freedom CENTER - Možnosti bydlet nebo využít naše centrum
  Máme multifunkční prostor - Centrum. To nám umožňuje točit videa, pořádat akce všeho druhu, nebo mít klidné místo na práci. Tím, že jsi plnohodnotným členem dostáváš možnost tento prostor také používat ke svému dobru!
 • 9
  Go Freedom BUSINESS - Placené stáže u našich partnerů
  Chceš-li, můžeš absolvovat praktickou placenou stáž/praxi nebo i práci u osvícených firemních partnerů, kde rozvineš své komunikační dovednosti a sebedůvěru.
 • 10
  Go Freedom START - Podpora startupů a zapálených talentů
  Máme prostředí, zkušenosti a kontakty, které Ti na začátku Tvého podnikání mohou extrémně pomoci. Neváhej se ozvat a získat podporu od někoho, kdo už si prošel něčím, co Tebe čeká.

Dále pro Tebe připravujeme:

 • 1
  Go Freedom BENEFITS - Výhodné ceny na služby, produkty a akce
  Razíme cestu spolupráce a tak se spojujeme s různými vědomými lidmi a podniky. To nám umožňuje pro Tebe připravit speciální možnost využití slev, kuponů a akcí, ke kterým široká veřejnost nemá přístup. Ušetřené kačky můžeš využít na tvorbu svého snu.
 • 2
  Go Freedom MASTERMIND - Mastermindové skupiny
  Každý člen bude mít možnost přidat se do jedné z mastermindových skupin tvořených ze členů komunity, se kterými se bude pravidelně setkávat, konzultovat to, co zrovna řeší, dávat si zpětnou vazbu a podporovat se v dosažení svých cílů.

Udělej rozhodnutí a zainvestuj do sebe!

Roční členství
550 Kč
Měsíčně
Roční členství
5 400 Kč
Jednorázově

nebo

Děkujeme za Tvou projevenou důvěru!

Tým Go Freedom

Kontakt

Telefon

+420 736 610 427

E-mail

podpora@gofreedom.cz

Facebook

https://www.facebook.com/bojujzasvobodu/

Obchodní podmínky                   Ochrana osobních údajů